Впечатоци од #твитернагради 2018

Шести пат по ред сме дел од Твитер и Блогерските награди и можеме само да кажеме дека сме пресреќни што сме дел од оваа револуционерна, духовита, секси и влијателна заедница. Беше прекрасно во саботата во преполната сала на Кино Милениум, каде повторно имаше Pelinkovac за сите, а можеа и да се пробаат специјалните Pelinkovac колачиња.

На едно место се собра блогерската и твитер заедница за да оддаде признание на најдобрите. Листата на победници може да се види овде.

 

Целосна галерија од настанот на нашата Фејсбук страница.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*