Badel 1862 на Massive Festival

Викендов се оддржа Massive Festival, за прв пат во Македонија. На настанот гостуваа многубројни странски и домашни EDM диџеи и беше најголемиот првоаприслки маскенбал годинава.

Бадел 1862 беше да го поддржи овој настан со своите брендови Pelinkovac и Vigor. Каква беше атмосферата најдобро може да се види на фотките. 🙂

IMG_0280

IMG_0324

IMG_0449

IMG_0899

Целата галерија овде.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*