Бадел 1862 на карневалски викенд!

karneval-2017-blogИма ли поубав начин да се пречека доаѓањето последниот викенд на февруари од присуство на големите карневали во Струмица и Прилеп?

Бадел 1862 оваа година реши да ги поддржи и да присуствува и на двата карневали. Струмичкиот карневал започнува вечерва, а трае два дена, додека прилепскиот карневал е во недела.

Производите на Бадел 1862 во сите локали во Струмица и Прилеп ќе може да се најдат по промотивни цени.

Се гледаме! 🙂

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*