Badel Pelinkovac во пакет со две чаши

spodeli-blog

Во продажба е луксузно пакување на Badel Pelinkovac Gorki од 0,7 литри, со подарок две брендирани чаши. Одличен поклон за некој што ви значи. Може да го набавите во подобро снабдените маркети. 🙂

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*