Впечатоци од Блогерските и Твитер награди 2015

Трета година по ред сме дел од Твитер и Блогерските награди и можеме само да кажеме дека сме пресреќни што сме дел од оваа револуционерна, духовита, секси и влијателна заедница. Беше прекрасно во петокот во преполната сала на Киното Фросина и фоајето на Младинскиот културен центар, каде повторно имаше Pelinkovac за сите, а можеа и да се пробаат специјалните Pelinkovac колачиња како и да се дегустира нашиот нов ликер.

На едно место се собра блогерската и твитер заедница за да оддаде признание на најдобрите. Како горд поддржувач на дружбата, сите победници го наградивме со шише Pelinkovac и лична посвета. Листата на победници може да се види овде.

photo_2015-12-22_15-49-57

 

photo_2015-12-22_15-50-07
 
photo_2015-12-22_15-50-15
 
photo_2015-12-22_15-50-22
 
photo_2015-12-22_15-50-28
 
photo_2015-12-22_15-50-32
 
photo_2015-12-22_15-50-38
 
photo_2015-12-22_15-50-42

 
Целосна галерија од настанот на нашата Фејсбук страница.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*