(Македонски) Pago Berry Christmas

Денес на Фејсбук страницата на Бадел 1862 ја објавивме Berry Christmas честитката на Pago. Се работи симпатична мала апликација, која ако ја споделите на вашиот ѕид, ви дава шанса да добиете гратис Pago и кафе за двајца во двете скопски кафулиња Dion и Red Caffe.

На тој начин, Pago и Бадел ви посакуваат Среќна Нова Година и Божиќни празници! Се надеваме дека ќе ја споделите песничката – ви посакуваме остварување на вашите најсочни желби и овошни соништа!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

*